Субота, 21.07.2018, 12:56
Вітаю Вас Гість | Реєстрація | ВхідМеню сайту
Пошук
Вхід на сайт
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
 • Диканська гімназія імені М.В. Гоголя
 • Вікіпедія
 • Дистанційне навчання інформатики
 • Уміти вчити:спільнота сучасних освітян
 • Програма Microsoft "Партнерство в навчанні"
 • Форум інформатиків Полтавщини
 • Сайт Полтавського ОІППО
 • Інформатика 8 клас

  8

  Тема 1. Продовження знайомства з ОС Windows (3 год.)

  1.  

  Актуалізація базових знань з теми «Операційна система Windows». Правила техніки безпеки. Основні елементи вікон та правила роботи з ними. Практична перевірочна робота 1. Основні поняття ОС Windows.

  1.  

  Робочий Стіл на «власний смак». Практична робота 2. Налаштування Робочого Столу.

  1.  

  Встановлення та видалення програм

  Встановлення та видалення програм за допомогою Панелі Керування. Практична робота 3. Встановлення та видалення програмних продуктів.

  Тема 2. Основи програмування на мові Паскаль (3 год.)

  1.  

  Середовище програмування АЛГО. Перше знайомство з мовою програмування Паскаль. Створення мови Паскаль. Переваги мови програмування Турбо Паскаль. Структура програми на мові Паскаль. Вирази, правила їх утворення та дій з ними. Арифметичні операції, операції відношення, логічні операції. Процедури введення та виведення.

  1.  

  Інтегроване середовище програмування Турбо Паскаль

  Практична робота 4. Створення та редагування програм у середовищі програмування Турбо Паскаль

  1.  

  Корисні операції та функції при роботі з чисельними данними

   Практична робота 5. Продовження роботи у середовищі програмування Турбо Паскаль. Використання операцій div та mod.

  Підсумкове заняття тем «Продовження знайомства з ОС Windows» та «Основи програмування на мові Паскаль» Тематичне оцінювання.

  Тема 3. Графічний редактор CorelDRAW (6 год.)

  1.  

  Актуалізація базових знань з теми «Графічний редактор Paint». Перше знайомство з CorelDRAW. Об’єкти та дії з ними. Переваги та недоліки растрових та векторних зображень. Переваги CorelDRAW. Елементи вікна редактора.

  1.  

  Об’єкт та його характеристики. Практична робота 6. Зміна кольору заливки та абрису. Виділення, переміщення, масштабування, обертання, нахил об’єктів.

  1.  

  Створення  та редагування простих  фігур. Створення нового документа. Збереження малюнка у файлі. Практична робота 7. Малюємо прості фігури

  1.  

  Малювання  ліній. Практична робота 8. Працюємо з лініями.

  1.  

  Редагування заливки та абрису об’єктів. Практична робота 9. Редагування заливки та абрису.

  1.  

  Робота з текстом. Практична робота 10.  Робота з текстом. Вставка символів

  Тема 4. Продовжуємо знайомство з текстовим процесором MS Word (5 год.)

  1.  

  Актуалізація базових знань та навичок з теми «Текстовий процесор MS Word». Робота із списками. Маркіровані та нумеровані списки.

  1.  

  Додаткові можливості форматування текстових документів: створення нумерації сторінок, колонтитулів, рамки та фону сторінки.

  1.  

  Робота з колонками. Розбивка тексту на колонки. Практична робота 11. Створення у текстовому документі різних видів списків та колонок.

  1.  

  Робота з таблицями у текстовому процесорі. Створення таблиці з однаковою шириною стовпчиків. Таблиця. Практична робота 12. Робота з таблицями у текстовому процесорі.

  1.  

  Робота з формулами. Призначення та можливості Редактора формул. Практична робота 13. Створюємо та редагуємо формули у текстовому документі.

  Тема 5. Модуль CRT. Розгалуження та вибір (4 год.)

  1.  

  Актуалізація базових знань з теми «Оператор розгалуження». Оператор розгалуження у мові Паскаль. Повна та скорочена форма оператора розгалуження у мові Паскаль: правила запису та виконання оператору.

  1.  

  Вкладений  умовний оператор. Практична робота 14. «Створення та відлагодження програм з використанням умовного оператора у середовищі програмування Турбо Паскаль.

  1.  

  Призначення та основні можливості модуля CRT. Текстовий та графічний режим роботи монітора комп’ютера. Призначення модуля CRT.  Практична робота 15. Розробка інтерфейсу користувача програм у середовищі програмування Турбо Паскаль.

  1.  

  Оператор вибору Case. Практична робота 16. Розв’язування та перевіряння задач з використанням операторів вибору та розгалуження.

  Тема 6. Готуємо та проводимо тестування (3 год.)

  1.  

  Проблеми підготовки тестів. Комплект проведення тестування ADSoft Tester. Практична робота 17. Підготовка тестового завдання у програмі ADSoft Tester.

  1.  

  Налаштування тестового завдання. Практична робота 18. Підготовка тестового завдання та проведення тестування в комплексі ADSoft Tester.

  1.  

  Виконання та презентація індивідуальних та групових завдань.

  Підсумкове заняття тем «Модуль CRT. Розгалуження та вибір» та «Готуємо та проводимо тестування».

  Тема 7. Електронні презентації (4 год.)

  1.  

  Актуалізація базових знань та навичок з теми «Електронні презентації». Налаштування параметрів показу електронних презентацій. Практична робота 19. Налаштування параметрів показу електронної презентації.

  1.  

  Підготовка та розробка інтерактивних презентацій. Практична робота 20. Підготовка та проведення інтерактивної презентації.

  1.  

  Створення інтерактивного навчального проекту. Представлення загальної концепції проекту.

  1.  

  Закінчення виконання інтерактивного навчального проекту. Проведення інтерактивної презентації. Представлення та захист проектних робіт

  Тема 8. Циклічні алгоритми (5 год.)

  1.  

  Актуалізація базових знань з теми «Оператори циклів у Навчальній Алгоритмічній Мові». Циклічні оператори у мові програмування Паскаль

  1.  

  Практична робота 21. Використання різних видів циклічних операторів при розв’язуванні задач.

  1.  

  Використання відлагоджувача середовища програмування Турбо Паскаль. Практична робота 22. Відлагодження програми засобами середовища програмування Турбо Паскаль.

  1.  

  Використання операторів розгалуження та різних видів циклічних операторів. Практична робота 23. Розв’язування задач з використанням циклічного та умовного операторів.

  1.  

  Використання вкладених циклічних операторів  Контрольна робота з теми «Циклічні алгоритми»

  Тема 9. Повторення (2 год.)

  1.  

  Повторення вивченого матеріалу за 8 клас

  1.  

  Підсумковий урок